Skip links

Hinnainfo

Teenuste hinnad

Vallaste ja Partnerid alustas tegevust 15. veebruaril 1987. a. ja oleme aja jooksul  tutvunud kõikvõimalikel aladel tegutsevate ettevõtjatega ning aidanud neil lahendada igasuguseid probleeme. See tähendab, et meie poole võib pöörduda mistahes ettevõtlust puudutavate küsimustega.

Raamatupidamine on üks nendest tegevustest, mille sisseostmist tasub ettevõtjal kindlasti kaaluda. Tihtipeale on sisseostetud raamatupidamisteenus ettevõtjale kokkuvõttes soodsam ja turvalisem kui palgalise raamatupidaja töölevõtmine. Raamatupidamisteenuse sisseostmine on hea valik, sest:

  • puuduvad töökoha sisustamise, raamatupidamisprogrammi jms kulud
  • pole tarvis teha kulutusi raamatupidaja kvalifikatsiooni säilitamiseks ja tõstmiseks
  • lai spetsialistide ring tagab lahendused kõigile küsimustele ja suurema  kogemustepagasi kui üks raamatupidaja pakkuda suudab
  • garanteeritud teenuse kvaliteet

Raamatupidamisteenuse sisseost on ettevõtjale igal juhul soodsam kui oma raamatupidaja palkamine. Siiski on väga oluline teadvustada, et teenuse osutaja valimine vaid hinna alusel on väga ohtlik.

 

Meie raamatupidamisteenuse hinnapoliitika aluseks on isiklik lähenemine igale kliendile. Meie pakutud hind kujuneb vastavalt Teie äri mahule ja katab täielikult Teie ettevõtte jaoks vajalikud raamatupidamistoimingud.

Konkreetne kuutasu lepitakse Teiega kokku lähtudes eeldatavast töömahust ja soovitud teenustest. Töömahu suurenedes või vähenedes otsime koostöös Teiega võimalusi, kuidas hinna muutudes jätkata kvaliteetse raamatupidamisteenusega. Kui Teie ettevõtte majandustegevus peatub mõneks ajaks ja on vajadus esitada vaid maksudeklaratsioone ja muid seadustes ettenähtud aruandeid, lepitakse kokku uus teenuse hind.

Majandusaasta aruande koostamine ja esitamine lisandub igakuisele raamatupidamisele. Tavaliselt on majandusaasta aruande koostamise ja esitamise hind sama, mis igakuise regulaarse teenuse keskmine hind.

Nõustamisteenuste hinda arvestatakse tunnitasu alusel 76 eur/tund (+KM).

 

Alustava ettevõtja eripakett! Aitame ettevõtjal esimestel kuudel säästa aega ja raha!

  • Raamatupidamisteenuse kuutasu vaid 75 eurot (+KM)
  • TASUTA raamatupidamiskonsultatsioon 1 h/kuus
  • Personaalne kliendihaldur, kes hoolitseb, et oleks tehtud kõik vajalikud toimingud ja ettevalmistused korrektse raamatupidamise sisseseadmiseks – säästate aega ja väldite enamlevinud vigu!

Paketi kestus on 3 kuud. Alustava ettevõtja eripaketi lõppedes rakendub tavahinnakiri, mille puhul kuutasu sõltub raamatupidamisdokumentide hulgast ja ettevõtte töötajate arvust.

Püsikliendi soodustus! Alates kolmandast teenindusaastast pakume oma lojaalsetele klientidele hinnasoodustust 10%.

Küsige personaalset pakkumist!

Täpse hinna teadasaamiseks palun võtke meiega ühendust telefonil 6645988 või e-mailil post@vjap.ee või saatke oma andmed küsimustiku kaudu:

Vallaste ja Partnerid OÜ pakub Teile personaalse raamatupidaja, kes on alati kursis Teie ettevõtte tegevusega ning arvestab Teie ettevõtte soovide ja vajadustega.