Skip links

Ettevõtlus

Oluline on teha kõike algusest peale õigesti! Meie eksperdid jagavad Sinuga oma kogemusi äri kavandamisest, äriidee elluviimisest, raamatupidamise sisseseadmisest ja korraldamisest.

Loe edasi »

Raamatupidamine

Lisaks professionaalsele raamatupidamisele anname nõu, kuidas korraldada majandustegevust ja seda dokumenteerida nii, et maksukoormus ja -risk oleksid väikseimad!

Loe edasi »

Audiitorkontroll

Auditi käigus kontrollitakse, kas ettevõtte raamatupidamist on peetud nii, et see annab õige pildi ettevõtte majandamisest ja selle tulemustest, ning on kooskõlas kehtiva seadusandluse ja heade tavadega.

Loe edasi »

Maksustamine

Riik on ettevõtja suurim äripartner ja maksusuhted peavad alati korras olema. Sellepärast soovitame usaldada oma ettevõtte maksuarvestuse meie kogenud raamatupidajate teha.

Loe edasi »

Revisjon

Suuremates (mittetulundus) ühingutes peaks see olema iga-aastane protseduur. Mõistlik on see teenus sisse osta – nii langevad ära võimalikud kahtlused revidentide erapooletuses ja asjatundlikkuses.

Loe edasi »

Muud juriidilised teenused

Konfliktsetele ja keerulistele olukordadele lahenduse leidmiseks tasub pöörduda ekspertide poole. Oleme alati kursis kehtivate seadustega ja suhtume igasse Teie ettevõtte probleemi tõsiselt ja objektiivselt.

Loe edasi »