Skip links

Welcome to Estonia

Eesti on tuntud oma hea ettevõtluskeskkonna poolest. Unikaalne on asjaolu, et kasumit siin ei maksustata. 

Estonia1Seetõttu asutavad välismaalased Eestisse äriühinguid ka siis, kui äri toimub täielikult välismaal. Sel juhul puhul pole välismaisel ettevõtjal Eestis vaja muud, kui aadressi, abi ettevõtte asutamisel ja registritesse kandmisel, ning raamatupidamis- ning maksuarvestust. Ja kui ettevõtte asutab keegi väljastpoolt Euroopa Liitu, siis vajab ta veel kohalikku juhatuseliiget. Kõike seda pakume.

Eesti turul tegutsemist alustav ettevõtja vajab lisaks eeltoodule kohta, kus alustada. Pakume ettevõttehotelli – täisvarustuse ja -teenindusega 2-kohalisi kontoribokse. Asume Tallinna Lennujaama vahetus läheduses!

Kui välismaal asuval ettevõtjal on Eestis töötajaid, siis tuleb see ettevõte võtta arvele tööandjate registris ja ta peab täitma kõiki siinse tööandja kohustusi, sh teostama palga- ja maksuarvestust.

Kui välismaal asuval ettevõtjal tekib Eestis maksustatav käive, siis on tal otstarbekas kasutada mitteresidendi maksuesindaja teenuseid. EU-välistele ettevõtjatele on see kohustuslik. Maksuesindaja hoolitseb välismaa ettevõtja maksukohustuste täitmise eest. Vallaste ja Partnerid on üks vähestest, kellele Rahandusministeerium on andnud mitteresidendi maksuesindaja litsentsi.

Teenindame oma kliente eesti, inglise, vene, soome ja hispaania keeles!