Skip links

Majandusarvestus

Säästa raha ja hoia riskid kontrolli all!

Põhjalikult läbimõeldud majandusarvestus aitab säästa raha ja hoida riskid kontrolli all.

Tavapärase majandusarvestuse hulka kuuluvad finantsarvestus ehk raamatupidamine, samuti kulu-, juhtimis- ja maksuarvestus. Eriarvepidamine on vajalik pankroti, juriidilise isiku likvideerimise või saneerimise korral.

 

Pakume ettevõtjale asjatundlikku tuge.

  • raamatupidamise sisseseadmine ja korrastamine: sageli enne maksuameti revisjoni või aastaaruande koostamist leitakse ettevõtte eelnevate perioodide raamatupidamisaruandlusest vigu, mis takistavad tulevaste perioodide objektiivset kajastamist. Pakume võimalust korrastada ja taastada eelnevate perioodide raamatupidamine meie abiga.
  • regulaarne raamatupidamine: meie traditsiooniline raamatupidamisteenus on suunatud eeskätt väiksematele ja keskmistele ettevõtetele, kelle raamatupidamise korraldamine nõuab vähem kui ühe raamatupidaja täiskoormust ning raamatupidamisteenuse kasutamisest tekib reaalne rahaline kokkuhoid. Raamatupidaja töötleb kliendilt saadud algdokumendid ning koostab perioodi aruanded ettevõttele, Maksuametile jt. osapooltele.
  • eriarvepidamine: pankroti, likvideerimise ja saneerimise ajal tuleb raamatupidamist korraldada vastavate reeglite järgi.

Meie kogenud raamatupidajad on Sulle abiks!